Opis (Recenzja) gry 3D Slots

Opis (Recenzja) gry 3D Slots:

3D Slots to niezwykle prosta, ale ciekawa gra rodem z Las Vegas, gdzie wszystko będzie kręcić się wokół zabawy w stylu (symulator) jednorękiego bandyty. Pociągamy za dźwignię i czekamy na rozwój wydarzeń. Oprócz tego znajdziecie tutaj parę ciekawych mini gier, czasami ciekawszych od samej głównej gry, ale choć 3D Slots z pozoru wydaje się zwykłą oklepaną grą to odkryjecie szybko, że pod tą przykrywką kryje się aż 17 różnych rodzai automatów. Pod względem projektów automatów do gry jak i całej grafiki 3D Slots Was urzeknie, wypróbujcie już dziś.

Opis (Recenzja) gry 2 Broke Girls :

2 Broke Girls było najlepszym show sezonowym w telewizji, więc nic dziwnego, że CBS uruchomiło grę zarówno na iOS jak i na facebooku. W sumie 2 Broke Girls jest lepsza niż przeciętne gry reklamowe, ale ciągle ma wiele niedociągnięć i uchybień. Choćby to, że jest tylko piętnaście poziomów, które można łatwo przejść w niecałą godzinę.
Gra przeglądarkowa 2 Broke Girls opowiada o dwóch młodych kobietach pracujących jako kelnerki w restauracji, więc niech Was nie zdziwi fakt, że gra jest zwykłym klonem Diner Dash. Jednak tutaj wycięto wiele elementów, które przeszkadzały w DD, a tuta nawet nie znajdziecie jakiś wymuszanych akcji do zakupu premium, w końcu gra ma służyć promocji, a nie zarobkowi. Dlatego jeśli jakaś dziewczyna ma okazję wcielić się w rolę wirtualnej kelnerki to gra 2 Broke Girls jest odpowiednią aplikacją na facebooku.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Opis (Recenzja) gry 3D Slots
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related articles

Back to Top