Opis (Recenzja) gry Bubble Safari

Opis (Recenzja) gry Bubble Safari:

Gra przeglądarkowa Bubble Safari na facebooku to gra typu bubble shooter, wcielamy się w rolę małpki wyposażonej w specjalne działko strzelające różnokolorowymi kulkami. Naszym zadaniem jest zbijanie nadlatujących kulek tak, aby minimalnie były trzy takie same obok siebie. Obierając dobrą strategię możemy zbić wszystkie kulki za pomocą paru strzałów, a dodatkowe bomby i innego rodzaju bonusy ułatwią nam całą zabawę. Jako typowa gra online w kulki spędzimy przy niej długie godziny o ile wcześniej nie skończy nam się energia, albo czas.

Opis (Recenzja) gry Bounty Bay Online:

Bounty Bay Online gra przeglądarkowa, w której możemy wcielić się w Pirata. Kto z nas nie widział, lub nie wie, kto to kapitana Jacka Sparrow? Kto pamięta Piratów z Karaibów? Swego czasu było o nich dość głośno.

Grę client Bounty Bay Online zaczynasz od wyboru bohatera, następnie czeka na ciebie moc przygód. Wybór, co do bohaterów masz dosyć duży możesz wcielić się w Pirata, Robotnika, lub Handlarza i Wojownika. Akcja toczy się w czasach odkrywców jako Pirat łapiesz wiatr w żagle i płyniesz nie zaważając na nic. W grze czekają na ciele liczne, questy. Przed tobą zadania w każdym mieście a za je wykonanie sowita nagroda.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Opis (Recenzja) gry Bubble Safari
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related articles

Back to Top