Opis (Recenzja) gry Klondike

Opis (Recenzja) gry Klondike:

Gra farmerska Klondike jest najnowszą propozycją jaką można znaleźć na portalu społecznościowym Nasza Klasa. Wcielimy się tutaj w rolę poszukiwacza przygód, który tym razem rusza w ślady z zaginionym ojcem. W trakcie swojej wyprawy zapuszcza korzenie w jednej ze zniszczonych wiosek, którą musimy odbudować. Aby przeżyć będziemy potrzebowali pożywienia, które sami sobie wyhodujemy na okolicznej farmie, ale także zwierzęta hodowlane przyniosą nam wiele potrzebnych do życia składników.

Wokół naszej wioski w Klondike znajdziemy wszystkie potrzebne nam przedmioty i surowce, dzięki którym krok po kroku odbudujemy wszystkie poniszczone budynki i przywrócimy dawną świetność całej wiosce. W takcie gry staniemy przed licznymi wyzwaniami, które rozwiązane przez nas przyniosą nam podpowiedzi na temat zaginionego ojca.

Tak pokrótce przedstawia się historia gry i jej podstawowe elementy. Jeśli chcecie wypróbować co jeszcze kryje w sobie Klondike to zapraszam na portal Nasza Klasa.

Opis (Recenzja) gry KapiFarm:

Gry farmerskie są teraz bardzo popularne no i Upjers otwiera kolejną, przeglądarkową grę KapiFarm. Nic nowego w sumie tutaj nie odnajdziemy, zajmiemy się prostą uprawą roli no i naszymi zwierzakami gospodarczymi. Dodatkowo nasze gospodarstwo wymaga coraz to nowszych struktur, ale i na nie trzeba najpierw zarobić, dlatego musimy zadbać o to, aby nigdy nie brakowało nam surowców takich jak kamień czy też drewno. Na wszystko w KapiFarm zapracować musimy sami, nic nie spadnie nam z nieba.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Opis (Recenzja) gry Klondike
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related articles

Back to Top