Opis (Recenzja) gry Na Grzyby

Opis (Recenzja) gry Na Grzyby:

Gra na NK Na Grzyby jest kolejną społecznościową propozycją na nasze przeglądarki, tym razem od naszego krajowego studia gier. Może sama produkcja nie zachwyca nas grafiką, ale możliwości do wspaniałej zabawy jest sporo. W grze na Naszej Klasie Na Grzyby gracz wciela się w początkującego grzybiarza, który jeszcze wiele musi się nauczyć, a aby poznać wszystkie grzyby jakie można znaleźć w różnego rodzaju lasach musimy posiąść atlasy grzybów, bez nich, nieznanego okazu nie będziemy mogli podnosić. Dodatkowo musimy wejść w posiadanie koszyka, gdzie będziemy ładować wszystko co zdobędziemy.

W grze na NK Na Grzyby możemy również rozwijać bazę naszego grzybiarza, ale tutaj budynki służą bardziej otrzymywaniu kolejnych bonusów, aniżeli do innych czynności.

Opis (Recenzja) gry Dom Zagadek:

Gra na nk Dom Zagadek jest detektywistyczną grą przeglądarkową na Naszej Klasie, w której zostajemy uwięzieni przez mordercę w wielkim domu wypełnionym zadaniami i licznymi zagadkami, które musimy sami rozwiązać. Głównie będziemy odnajdywać przedmioty wskazane przez zadanie w różnych lokalizacjach, aby odblokowywać nowe miejsca/pokoje musimy zdobywać punkty wolności, im więcej ich mamy tym lepiej i większa ilość pomieszczeń stanie przed nami otworem. Możemy wspomóc się różnego rodzaju bonusami zakupionymi w sklepie gry za żetony, ale gra Dom Zagadek jest raczej propozycją dla pasjonatów mozolnych i z deka nudnawych produkcji. Dzieje się tutaj niewiele, ale zajmie nam to troszkę czasu o ile nie mamy ciekawszych zajęć.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Opis (Recenzja) gry Na Grzyby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related articles

Back to Top