Opis (Recenzja) gry Panzar

Opis (Recenzja) gry Panzar:

W grze Panzar gracze kierują własną postacią, którą można wybrać spośród ośmiu klas. Czekają na Nas krwawe i co najważniejsze liczne walki. Każda poważna rozgrywka zmusza dwie drużyny do walki między sobą, a potyczki toczone są w różnych trybach jak choćby: Oblężenia, Dominacja czy Król Wzgórza.

Piękne efekty walki zawdzięczamy silnikowi CryEngine 3. Orki, Elfy, Krasnoludy – wszyscy oni są gotowi do walki. Po każdym pojedynku gracze wydać mogą ciężko zarobione złoto i doświadczenie w celu ulepszenia swoich postaci, tworząc z nich o wiele bardziej przerażającą maszynę do zabijania.

Ale dość gadania!

Wybierz swoje przeznaczenie i niech krew popłynie po polu walki.

Opis (Recenzja) gry Elsword:

Gra MMO Elsword oparta została na popularnej japońskiej sztuce jaką jest manga, dlatego nie dziwi fakt, że stała się jedną z najpopularniejszych gier w Azji zaraz po premierze. Przed graczem stoi zadania zebranie porozrzucanych po całym świecie kamieni Els, które połączone mogą przynieść na nowo spokój i harmonię w świecie Elios. Brzmi ciekawie? Grając w Elsword dostaniemy możliwość przemierzenia ponad 30 lochów, gdzie przerażające kreatury czekają, aby wyrwać nam każdą kończynę poczynając od nóg po czubek głowy. Jednak my jako wojownicy trenujemy na nich swój kunszt co później skutkuje o wiele lepszymi wynikami w starciu PvP z żywymi graczami

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Opis (Recenzja) gry Panzar
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related articles

Back to Top