Bezpieczne wakacje nad morzem i tani wypoczynek nad morzem

Tani wypoczynek nad morzem i Bezpieczne wakacje nad morzem

Francja jest bezpieczna

Wakacje we Francji nigdy nie były w Polsce czymś szczególnie popularnym. Być może ze względu na to, że sami Francuzi jako naród bywają kontrowersyjni – jedni ich uwielbiają, inni nienawidzą, może tez ze względu na ich ceny – tani wypoczynek nad morzem staje się raczej niemożliwością, jeżeli wybieramy Lazurowe Wybrzeże czy z kolei oceaniczne klify.

Ostatnimi czasy państwo to zyskało jeszcze gorszą sławę ze względu na przyjmowanie uchodźców oraz liczne zamachy terrorystyczne. Mimo wszystko jednak apelujemy – wcale nie musimy stwierdzać, że bezpieczne wakacje nad morzem do coś z czym się żegnamy wybierając Prowansję – Marsylię, Tulon albo nawet pokrzywdzoną przez zamachowców Niceę. Obawiać możemy się tylko w wielkich miastach, oczywiście przoduje to Paryż, ale mały miejscowości uznać możemy za urokliwe i naprawdę bardzo spokojne!

We Francji jest wiele rzeczy godnych zobaczenia, od wybrzeży poprzez piękne zabytki w stolicach, na przykład gotyckie kościoły aż po zaśnieżone szczyty Alp dla tych bardziej aktywnych.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Related articles

Back to Top