Loty Kraków Nowy Jork i Wyjazdy narciarskie Kraków

Wyjazdy narciarskie Kraków i Loty Kraków Nowy Jork

Wyjedź na weekend

Jesteś już znużony spędzaniem weekendów w twoim rodzinnym Krakowie, na pamięć znasz wszystkie uliczki starego miasta, stragany, na których kupuje się prezenty dla bliskich, Wawel przeszedłeś już miliony razy, a Smok Wawelski zionął przy Tobie ogniem o jeden raz za dużo. Oczywiście, jest to piękne miasto wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Unesco, ale czasami warto zrobić coś zupełnie innego przez te kilka wolnych dni.

Ciekawym pomysłem na spędzenie kilku aktywnych sportowo chwil są wyjazdy narciarskie Kraków. Wcześniej zorganizowany transport dowiezie was na właściwe miejsce, a tam już tylko chwila i zaczniecie białe szaleństwo! Można podzielić się na kilka grup, zależnie od umiejętności, aby poznać też nowych ludzi lub spędzać czas z własną ekipą.

A może jednak city-break? Jest to możliwe nie tylko w Europie. Ostatnimi czasy loty Kraków Nowy Jork osiągnęły bardzo atrakcyjne ceny. Zyskały zatem dużą grupę ludzi, którzy zainteresowali się zwiedzeniem tego najbardziej znanego miasta Ameryki.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Related articles

Back to Top