Wakacje na morzu

Wakacje na morzu

Każdy uczciwie pracujący człowiek ma prawo do wakacji. Często bywa, że zapracowane osoby nie potrafią wyszukać pasującej do ich wymagań oferty i decydują się na leniwe wakacje w ekskluzywnym hotelu. Takim osobom można zaproponować aktywny relaks łączący radość ruchu z relaksem na łonie natury.
Zobaczmy, co pod tym względem oferuje Europa południowa. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się jachting, więc warto zapoznać się z propozycjami na czarter chorwacja, które tak jak czarter grecja oferuje możliwość żeglarstwa po niesamowitym, niebieskim morzu pośród wielu ciekawych wysp. Chorwacja leży sporo bliżej Polski co pozwala na transfer prywatnym pojazdem. Rzecz jasna do Grecji także można dojechać w ten sposób lecz będzie to nieporównywalnie bardziej męczące. Można znaleźć także inne oferty. Na Cyprze lub Malcie można wypożyczyć jacht i opłynąć całą wyspę dookola. Umożliwi to poznanie większości portowych miasteczek i zapoznanie się z tamtejszą kulturą oraz kuchnią.

Także czarter hiszpania jest interesującą propozycją do spędzenia wakacji. Do Katalonii można błyskawicznie i tanio dostać z większości portów lotniczych w Polsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko i komfortowo dolecieć w miejsce docelowe. Dojazd autem raczej nie wchodzi w grę, chyba że z przystankiem na nocleg.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Related articles

Back to Top