Urlop nad morzem

Urlop nad morzem

„Czy pragniesz ciszy i spokoju, wakacji pełnych relaksu i odpoczynku po ciężkiej pracy przez cały rok – zagwarantujemy Ci to” – takie hasła bardzo często widnieją na ofertach wczasowych biur turystycznych. Jednak czy są one prawdziwe? Niestety, bardzo często nie. Jak pewnie każdy się domyśla są to chwyty marketingowe w celu przyciągnięcia ogromnej liczby ludzi spragnionych letniego wypoczynku. Nie dajmy się nabrać! Nie każde miasteczko turystyczne to cisza i spokój, ba! wręcz odwrotnie. Tylko nieliczne pozwolą nam zaznać prawdziwego relaksu i odpoczynku od tłumu.

Jednym z takich miejsc jest Poddąbie – niewielka miejscowość leżąca nad Bałtykiem. Znajdziemy tam kilka sklepików i restauracji oraz mnóstwo miejsc na piesze wycieczki, gdyż lasy proponują nam niezliczoną liczbę ścieżek i dróg. Jak to przystało na nadmorskie miasteczko nie zabraknie nam tutaj plaży i wody. Do morza prowadzi leśny szlak, na końcu którego zobaczymy Bałtyk w pełnej okazałości. Siedząc na piaskowej skarpie zachód Słońca wydaje się jednym z najpiękniejszych widoków na świecie. Każdy powinien zabrać tam swoją drugą połówkę.

Dla tych którzy zapragną tam zostać jest wiele możliwości noclegowych np. prywatne domki, pensjonaty nad morzem, czy ośrodki wczasowe. Zjeść też jest gdzie, gdyż większe ośrodki posiadają swoje zaplecze kulinarne i tak jak wspomniałem wcześniej jest do wyboru kilka restauracji wartych odwiedzenia. Poddąbie to miasteczko niezwykle czyste i zadbane. Panuje tam tak przyjazna aura, że każdy jest uśmiechnięty i sympatyczny. Nie ma na co czekać – trzeba jechać! 🙂

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

Urlop nad morzem
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related articles

Back to Top